© 2017 

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • White Twitter Icon

FOLLOW US ON SOCIAL

PRODUCT

about

support

get the latest

welcome to our store

you're just a few steps away from some delicious healthy treats for your pup!!

to help offset some of the shipping cost...

  • we use canada post parcel with tracking

  • to ensure that your package is delivered

  • we have reduced our unit price per treat substantially on our "bundle pack"

 

you can of course buy just one or two treats, but, we really recommend that you buy the bundle to:

 

  • save $$

  • reduce fuel use

  • reduce emissions

The financials of buying 1-pack vs. 2-packs vs. our 3-pack bundle are below:

1

1-pack purchase:
Product Cost = $5.99
PLus shipping = $14.49
consumer price = $20.48 (per unit)

2

2-pack purchase:
Product Cost = $9.98 ($5.49 x 2)
PLus shipping = $14.99
consumer price = $24.97 ($12.49/unit)

3

Plus, you can choose your flavors!
3-pack bundle purchase:
Product Cost = $10.47 ($3.49 x 3)
PLus shipping = $15.52
consumer price = $25.99 ($8.66/unit)
the beST value!! 
only $8.66 total per unit ... all in!!
  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black Twitter Icon